opowieści z końca świata

Opowieści z końca świata

Dawno nie było recenzji. Czas to zmienić szczególnie, że może wśród was znajdą się osoby, które czekają głównie na nie. A święta to magiczny czas, więc spełniajmy potrzeby każdego.

Kilka słów o książce

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otrzymaniu książki to okładka. Dużo tutaj mówić nie będę, zobaczcie sami na zdjęciu powyżej. Jest CUDOWNA. Naprawdę, nie chcę tutaj się rozwodzić nad nią jakoś bardziej, ale według mnie jest jedną z najlepszych jakie ostatnio widziałem.

W książce była równie ładna zakładka, z krajami wymienionymi w książce. Uwielbiam taki styl, jeśli ktoś jeszcze by się nie domyślił. Jednak najlepsze co znalazłem w środku, to dedykacja od pani Eweliny Gac (autorki książki). Krótkie życzenia dla mnie i Natalii. Jest to bardzo miły gest i sprawił, że zabrałem się za czytanie książki jeszcze szybciej.

Ale o czym to jest?

O podróżach? No nie do końca. Chociaż podróżowanie na pierwszy rzut oka mogłoby wydawać się pierwszoplanowe, to wczytując się dokładniej, poznamy wiele emocji, które w danej chwili towarzyszyły pani Ewelinie w szukaniu swojego miejsca na ziemi. Czy może raczej wielu miejsc.

Moje odczucia

Pewnie jeśli ktoś z was dobrnął tutaj, to zadaje sobie pytanie „czy warto”? Tak. Tyle pewnie by wystarczyło. Jednak czasem można pomęczyć trochę szare komórki.

„Opowieści z końca świata” jest pozycją idealną dla wielu typów czytelnika. Niektórzy mogą skupić się na przedstawieniu kultury aktualnie opisywanego kraju. Inni możliwe, że dzięki tej książce zbiorą w sobie odwagę do kroczenia pewnie przed siebie szukając swoich „końców świata”. A jeszcze inni czytając to się zrelaksują. Bądź tak jak ja są wszystkimi typami jednocześnie.

Dziękuję, za możliwość przeczytania książki pani Ewelinie i panu Maciejowi. Była to świetna lektura, którą polecam każdemu.

Tekst: Michał Mejer
Korekta: Ilona Dąbrowska

Spodobała wam się recenzja książki „Opowieści z końca świata”? A może wręcz przeciwnie? Podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy. 

Zapraszamy również do przeczytania innych recenzji tutaj lub śledzenia najnowszych informacji na naszym fanpage’u.

Podziel się swoją opinią!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Publikując komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności dostępną tutaj.

Komentarze:

Kasia pisze:

Lubię książki o życiu, które jednocześnie opowiadają o podróżach. Ale nie w formie przewodnika, tylko opowieści. Może skuszę się w przyszłym roku.

Natalia pisze:

Jak najbardziej polecamy