Nie boję się pisać

Nie boję się pisać!

Zanim rozpoczęliśmy pisać teksty na stronę najambitniejszą rzeczą jaką napisaliśmy były rozprawki lub jakaś oficjalna wiadomość. Wiemy doskonale jak to jest zaczynać nie wiedząc co i jak pisać. Jednak warto spróbować!

Dlatego przychodzimy do Ciebie z propozycją. Spróbuj swoich sił jako autor artykułów. Na czym miałoby to polegać? Już śpieszymy z wyjaśnieniem.

Czytasz książkę, znasz ciekawe fakty o czytelnictwie, bądź po prostu chcesz spróbować swoich sił w pisaniu tekstów? Złap za klawiaturę, odpal komputer i pisz! Następnie wyślij do nas tekst, a my go przejrzymy, damy Ci rady i opublikujemy na naszej stronie.

Jeśli spodoba Ci się pisanie to chętnie przyjmiemy Cię w redakcji, a w przeciwnym wypadku po prostu zostawisz po sobie ślad na naszej stronie.

Pamiętaj, że nie liczy się doświadczenie i wybitne umiejętności, a chęci. Nie bój się pisać!

Jak to działa?

  1. Wejdź na naszego fanpage’a i wyślij nam wiadomość zawierającą tytuł książki, którą chcesz zrecenzować lub temat, na który chcesz napisać artykuł. Tematyka książki jest dowolna!
  2. Do 31 grudnia napisz tekst i wyślij go na naszego maila: kontakt@bookfullofdreams.pl z tytułem „Nie boję się pisać!”. Plik z tekstem najlepiej wysyłać w formacie .docx.
  3. Poczekaj na informację zwrotną od nas!

Podziel się swoją opinią!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

Publikując komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności dostępną tutaj.

Komentarze:

Zufi.pl pisze:

Super pomysł – podoba mi się. Jeśli chcesz, mogę info udostępnić u siebie na blogu 😁 Ostatnio utworzyłam i promowałam akcję – Ludzie listy piszą, co by przypomnieć niektórym, do czego służy kartka i długopis 😊

Michał pisze:

Dziękujemy! Jeślibyś mogła to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Takie akcje są potrzebne 😀

Ewa pisze:

Czy mogę opublikować też na jednej z grup, do której należę? Jest to grupa osób z niepełnosprawnością i pewnie chętni by się znaleźli.

Michał pisze:

Jasne, jesteśmy otwarci na każdego 😃

[…] Więcej informacji o akcji „Nie bój się pisać”Poznaj inne teksty w ramach akcji! […]

[…] Więcej informacji o akcji „Nie bój się pisać” […]

[…] Więcej informacji o akcji „Nie bój się pisać”Poznaj inne teksty w ramach akcji!Odwiedź nasz profil na Facebooku! […]